Egutegia

$nekazalgune="Ereñotzu, Osiñaga, Martindegi, Jauregi, Antziola, Akarregi, Oialume, Sta.Barbara";
$kaxkoa1="Kardaberaz, Nagusia eta Atzietas";
$kaxkoa2="Elkano, Izpizua, Urbieta, Oarso, Atsegindegi, Aristizabal eta Orkolaga";
$auzoak1="Sta Barbara eta Lizeaga";
$auzoak2="Elizatxo, Portua, Karabel eta Zikuñaga";
$auzoak3="Karobieta, Latsunbeberri, Latsunbe, Marieluts, Sorgintxulo eta Oriamendi";
$auzoak4="Florida, Etxeberri, Sagastialde, Sagastialdeberri, Gartzia Goldaraz, Mañe i Flaquer, Karmelo Labaka, Atletismo pista ingurua, Antziola eta Galarreta";
?>

Urriak 22
Erronda: Hasierakoa
Non: Sandiusterri
Lan Taldea: Lehen Plenarioa
Urriak 26
Erronda: Lehenengoa
Non: Sandiusterri
Ordua: 19:30ean
Lan Taldea:
Urriak 27
Erronda: Lehenengoa
Non: Elizatxo ikastola
Ordua: 19:30ean
Lan Taldea:
Urriak 29
Erronda: Lehenengoa
Non: Langile ikastola
Ordua: 19:30ean
Lan Taldea:
Azaroak 2
Erronda: Lehenengoa
Non: Haur eskola
Ordua: 19:30ean
Lan Taldea:
Azaroak 3
Erronda: Lehenengoa
Non: Biteri kultur etxea
Ordua: 19:30ean
Lan Taldea:
Azaroak 5
Erronda: Lehenengoa
Non: Biteri kultur etxea
Ordua: 19:30ean
Lan Taldea:
Azaroak 9
Erronda: Lehenengoa
Non: Biteri kultur etxea
Ordua: 19:30ean
Lan Taldea: Nekazalguneak:
Azaroak 10
Erronda: Lehenengoa
Non: Biteri kultur etxean
Ordua: 20:00etan
Lan Taldea: Dendariak eta poligonoak
Azaroak 12
Erronda: Erdikoa
Non: Sandiusterri
Ordua: 19:30ean
Lan Taldea: Bigarren Plenarioa
Azaroak 16
Erronda: Bigarrena
Non: Sandiusterri
Ordua: 19:30ean
Lan Taldea:
Azaroak 17
Erronda: Bigarrena
Non: Elizatxo ikastola
Ordua: 19:30ean
Lan Taldea:
Azaroak 19
Erronda: Bigarrena
Non: Langile ikastola
Ordua: 19:30ean
Lan Taldea:
Azaroak 23
Erronda: Bigarrena
Non: Haur eskola
Ordua: 19:30ean
Lan Taldea:
Azaroak 24
Erronda: Bigarrena
Non: Biteri kultur etxea
Ordua: 19:30ean
Lan Taldea:
Azaroak 30
Erronda: Bigarrena
Non: Biteri kultur etxea
Ordua: 19:30ean
Lan Taldea:
Abenduak 1
Erronda: Bigarrena
Non: Biteri kultur etxea
Ordua: 19:30ean
Lan Taldea: Nekazalguneak:
Abenduak 10
Erronda: Bigarrena
Non: Biteri kultur etxea
Ordua: 20:00etan
Lan Taldea: Dendariak eta poligonoak
Abenduak 17
Erronda: Amaiera
Non: Sandiusterri
Ordua: 19:30ean
Lan Taldea: Hirugarren Plenarioa
Abenduak 22
Erronda: Amaiera
Non: Sandiusterri
Ordua: 19:30ean
Lan Taldea: Laugarren Plenarioa